Latvijas Kāpšanas sporta izlase 2022.
Izlases sastāvs var mainīties pēc nākamajām reitinga sacensībām, saskaņā ar “LAS Latvijas Republikas Kāpšanas sporta izlases izveides nolikumu”.
A grupa sievietes (2006.g. un vecākas) A grupa vīrieši (2006.g. un vecāki)
Pamatsastāvs Pamatsastāvs
1. Arta Matelsone BJC Daugmale 1. Edvards Gruzītis SIKA FBC
2. Elza Elizabete Baraka BJC Daugmale 2. Rolands Ruģēns SIKA FBC
3. Santa Vilka BJC Daugmale 3. Pēteris Meirāns SIKA FBC
4. Alla Marenych SIKA FBC 4. Klāvs Ģērmanis SIKA FBC
Rezervisti Rezervisti
5. Izolde Ivanova SIA R.A.Serviss Virsotne 5. Aigars Puriņš SIKA FBC
6. Katrīna Cirvele SIKA FBC 6. Kaspars Vilks BJC Daugmale
B grupa sievietes (2004.g.- 2003.g.) B grupas vīrieši (2004.g. – 2003.g.)
IFSC Junior IFSC Junior
1. Jūlija Popova (2003) BJC Rīgas skolēnu pils 1. Edvards Gruzītis (2004) SIKA FBC
2. Dmitry Sevankaev (2003) BJC Daugmale
C Grupa sievietes (2006.g. – 2005.g.)/A grupa C Grupa vīrieši (2006.g. – 2005.g.)
IFSC A grupa IFSC A grupa
1. Alens Višņakovs (2005) SIKA FBC
2. Tomass Dilāns (2005) BJC Daugmale
3. Kārlis Purviņš (2005) SIA R.A. Serviss Virsotne
D Grupa sievietes (2008.g.- 2007.g.) D Grupa vīrieši (2007.g. – 2008.g.)
IFSC B grupa IFSC B grupa
1. Darja Drozdova (2007) BJC Rīgas skolēnu pils 1. Nikolajs Serjogins (2008) BJC Laimīte
2. Jūlija Siliņa (2007) BJC Rīgas skolēnu pils 2. Bruno Ņikita Stankevičs (2007) BJC RSP
3. Annija Novicka (2008) BJC Dagmale 3. Kristiāns Sendže (2008) Traverss
4. Elza Klīdzēja (2008) SIA R.A.Serviss Virsotne
E grupa sievietes (2010.g.- 2009.g.) E grupa vīrieši (2010.g. – 2009.g.)
1. Justīne Ieviņa Sutugova (2010) SIKA FBC 1. Jurijs Pritkovs (2010) BJC Rīgas skolēnu pils
2. Polina Kandenkova (2010) BJC Rīgas skolēnu pils
3. Rebeka Kobitjeva (2009) BJC Daugmale
4. Katrīna Rudzīte (2010) SIA R.A.Serviss Virsotne
Kāpšanas sporta izlases treneru kolēģijas sastāvs:
1. Jekaterina Koževņikova.
2. Linda Gruzīte.
3. Inta Dombrovska.
4. Kaspars Vilks.
5. Vladimirs Stepānovs
Latvijas Kāpšanas sporta izlase 2021.
apstiprināta LAS valdes sēdē 02.02.2021.
A GRUPA sievietes
1. Arta Matelsone BJC Daugmale
2. Elza Baraks BJC Daugmale
3. Jekaterina Koževņikova SKK Skala
A GRUPA vīrieši
1. Rolands Ruģēns FBC Dingo
2. Edvards Gruzītis FBC Dingo
3. Pēteris Meirāns FBC Dingo
4. Romāns Pjahns FBC Dingo
Rezervisti
5. Kristaps Brūns FBC Dingo
6. Kaspars Vilks DJC Daugmale
Kandidāti
7. Klāvs Ģērmanis FBC Dingo
8. Danyla Yamchuk FBC Dingo
B Grupa sievietes (2003.g.- 2002.g.)
1. Jūlija Popova BJC RSP
2. Kristīne Rjabova BJC Daugmale
C Grupa sievietes (2005.g. – 2004.g.)
1. Ksenija Dobržinska SKK Skala
2. Līza Paničuka R.A.Serviss, Virsotne
3. Kristiāna Rantiņa R.A.Serviss, Virsotne
D Grupa sievietes (2007.g.- 2006.g.)
1. Darja Drozdova RSP
2. Jūlija Siliņa RSP
B Grupas vīrieši
1. Artjoms Andrejevs SKK SKALA
2. Dmitry Sevankaev BJC Daugmale
3. Oskars Boriss Stankevičs BJC RSP
C Grupa vīrieši (2004.g. – 2003.g.
1. Edvards Gruzītis FBC Dingo
2. Tomass Dilāns BJC Daugmale
3. Aleksandrs Usiļonoks SKK Skala
Treneri: J.Koževņikova, K.Vilks, I.Ivanova, L.Gruzīte, R.Pjahns