LAS gada noslēguma balle

Latvijas Alpīnistu Savienības

GADA NOSLĒGUMA BALLE

2018. gada 20. janvārī plkst. 18.00,
pulcēšanās no 17:40 BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīga, Kr.Barona iela 99.

Pasākuma foto var apskatīt te: FOTO

 

Vakara programmā:

  • izieto alpīnisma un kalnu maršrutu prezentācija
  • Latvijas Alpīnistu Savienības 2017.gada Latvijas čempionāta alpīnismā rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana (nolikumu skatīt šeit)
  • bufete
  • saviesīgas sarunas

Ielūgumi:

5 EUR līdz 20.01.2018. naudu pārskaitot uz LAS norēķinu kontu LV55UNLA0002300700523
Pasākuma dienā - 7 EUR skaidrā naudā uz vietas

Informācija par pasākumu:

  • Latvijas Alpīnistu savienība - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Edgars Šāblis - 29455812
  • Oļegs Mirošņikovs - 29265359
  • Mihails Pietkevičs - 29353583

 

LČ tiesāšanas rezultātus skatīt šeit: Rezultāti

 

Iesniegtās atskaites:

Tehniskā klase A

Nr. Virsotne Grūtības pakāpe Komandas dalībnieki  
1 Ukju Mazais, pa D-kontrforsu 3B (RUS), AD+ (IFAS) Vladislavs Karpenko;Jurijs Ziļinskis;Jevgēnijs Gusevs;Nauris Hofmanis;Oļegs Mirošņikovs  
2 Piz Badile, pa ZA sienu, “Cassin route” TD, UIAA VI+ Jānis Ķigurs, Normunds Patmalnieks  Piz Badile
3 Tofana di Rozes 2. Pilastro, “Costantini-Ghedina VI (VI - obl) Jānis Ķigurs, Normunds Patmalnieks, Jānis Volajs  Tofana di Rose
4 Torre Venezia, Andrich Fae VI - (V+ obl) Jānis Ķigurs, Normunds Patmalnieks, Jānis Volajs  
5 Mižirgi smailē pa D-kori 5A RUS Oļegs Mirošņikovs, Rees Juurmaa

 

Tehniskā klase B

Nr. Virsotne Grūtības pakāpe Komandas dalībnieki  
1 Elbrusa Traverss 2B Normunds Hofmanis, Atis Šteinbergs, Elīza Viļuma, Jānis Komuls, Līva Felsberga, Inese Pučeka, Ivo Smiltnieks, Roberts Gailis  
2 Kičkidar virsotne 2A Vilnis Bušs, Laura Hofmane, Guna Vintere, Jevgēnijs Kostipko, Jurijs Kostipko, Egmonts Redbergs, Andris Zeimulis  Kičkidar
3 Arhimēda smaile pa A-kori 3A Aleksejs Ļeļašins, Ronalds Feldmanis, Dace Linde, PriitLatt, Kristina Vaik, Oļegs Mirošņikovs  
4 Sellas smaile pa D-kori 2B Edgar Hamburg, Dāvis Jansons, Mihails Tomsons, Oļegs Mirošņikovs, Silvar Mahla, Vladimirs Iļjins  
5 Materhorns Alpine AD+, III UIAA Ieva Grauduma un Madara Apsalone, no Latvijas  
6 VIA-TAU pa Z-kori 2A Normunds Hofmanis, Atis Šteinbergs, Elīza Viļuma, Jānis Komuls, Līva Felsberga, Inese Pučeka, Ivo Smiltnieks, Roberts Gailis  
7 VMF pa R-kori 2B Normunds Hofmanis, Atis Šteinbergs, Elīza Viļuma, Jānis Komuls, Līva Felsberga, Inese Pučeka, Ivo Smiltnieks, Roberts Gailis  VMF

 

Iesācēju klase

Nr. Virsotne Grūtības pakāpe Komandas dalībnieki  
1 Dihniauša-Baši pa D kori, 2A Inga Bojāre, Antra Ricika, Oļegs Tocs, Vitālijs Maļeckis, Oļegs Mirošņikovs Dihniauša-Baši

 

Klinšu / Ledus

Nr. Virsotne Grūtības pakāpe Komandas dalībnieki  
1 Black Tower pa Black Magic 5A (RUS) Anastasija Bosiha, Aiga Rakēviča  
2 La Ley del deseo The Law of Desire 200 m 5c  Ruta Peiseniece, Gundega Neiburga, Linda Ansone, Aivis Reinholds.  

 

Pārgājienu klase

Nr. Maršruta nosaukums Grūtības pakāpe Komandas dalībnieki  
1 “ Ciemos pie Olgas” maršruta garums - 118,17km DMITRIJS ŠALAGINOVS + 11d.  
Izveidots 10 Janvāris 2018
Skatīts: 454
2018 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>