Latvijas čempionāts alpīnismā 2016

Tiesāšanas protokols: LČ 2016 protokols

Šajā gadā Latvijas čempionāta alpīnismā piedalījās:  

Pārgājienu klase

Dalībnieki  Rajons Apraksts
1 Anastasija Bosiha, Vladimirs Žilkins Nepāla   

 

Tehniskā A klase

Dalībnieki Maršruta rajons Virsotne Maršruts Apraksts
1 Kristaps un Kristīne Liepiņi Ala-Arča Baičečekej Baičečekei rietumu kontroforss  
 2 Rees Juurmaa, Anastasija Bosiha, Jūlija Kaļeiņikova, Pavels Smirnovs, Alexey Moskalenko, Оļegs Mirošņikovs  Fani  Adamtaš  pa Z kori  
3 Anatolijs Rovnijs, Juta Blaževiča Karavšin Asan Austrumu siena

 

Tehniskā B klase

Dalībnieki  Rajons Virsotne Maršruts Apraksts
1 Jekaterina Buličeva, Oļegs Mirošņikovs, Aleksandrs Besklubenko, Roberts Daukste, Andrejs Sičevs, Ronalds Feldmanis, Kristaps Garkevičs Fani Severnaja pa Z ribu  
2 Jurijs Ziļinskis, Jevgēnijs Gusevs, Natālija Mihailova, Dace Linde, Nauris Hofmanis, Oļegs Mirošņikovs Fani Severnaja pa Austrumu sienu
3 Kristaps Miders, Andžejs Stenclavs, Aleksandrs Ballods Ala-Arča Raceka smaile Pa Dienvidrietumu kori
4 Miks Girvaitis, Mairis Balodis, Jānis Ancāns, Agita Dreimane, Jānis Dreimanis Kaukāzs Elbrusa traverss ?
5 Inese Baumane, Zane Kronberga, Baiba Puriņa, Mikus Puriņš, Jānis Šaušam, Jānis Busenbergs, Juris Livšāns, Rihards Jerums, Vēsma Krēsliņa, Uldis Anže, Laimons Pujāts Alpi PRESANELLA pa DA kori
6 Liāna Lezdiņa, Liena Mike, Jānis Brūveris, Jevgeņijs Blaževics, Māris Staņa, Andris Zeimulis Kaukāzs Šogencukova ?
7 Kristaps Liepiņš, Kristīne Liepiņa, Evija Grīnmane, Ingrīda Nukša, Arnis Cīrulis, Māris Kuzmins, Imants Kaldre, Mareks Meņšikovs Ala-Arča Raceka smaile Pa Ziemeļrietumu kori
8 Liāna Legzdiņa, Jānis Brūveris, Jevgēnijs Blažēvics, Liena Miķe, Andris Zeimuls Kaukāzs Tju-Tju traverss R-A traverss R-A

 

Klinšu klase

Dalībnieki  Rajons Virsotne Maršruts Apraksts
1 Kristaps un Kristīne Liepiņi Rietumu Hadžāra kalni Jabal Misht Kabir Hajar  
2 Anastasija Bosiha, Aleksejs Moskalenko, Jūlija Kaļeiņikova, Pavels Smirnovs, Rees Juurmaa, Oļegs Mirošņikovs Fani Alaudin pa dienvidu kontrforsu (“Bura”)
3 Ieva Igaune, Gundega Neiburga, Ruta Peiseniece, Andrejs Igaunis Alicante Toix „Cilber”

 

Iesācēju klase

Dalībnieki  Rajons Virsotne Maršruts Apraksts
1 Olga Mikuļaka, Vitalijs Maleckis, Oļegs Mirošņikovs Tatri Risi normalu maršrūtu no Slovakijas puses  
2 Kristaps Liepiņš, Kristīne Liepiņa, Madara Apsalone, Imants Tiesnieks, Anrijs Tērauds, Mārtiņš Strauss, Arnis Šeibe, Artūrs Kozlovskis Fani Zamok Klasiskais ceļš
3 Kristaps Miders, Andžejs Stenclavs, Aleksandrs Ballods Ala-Arča Boks Pa Dienvidu kori no Teketor pārejas
4 Miks Girvaitis, Ilze Kromane, Mairis Balodis, Juta Cauņa, Aleksejs Ļeļaš, Jānis Ancāns, Edgars Šāblis Kaukāzs Fizkuļturņik-Uzlovaja traverss pa ziemeļu kori no pārejas Džalovčat
5 Eduards Skuķis, Irina Golovko Tatri Slavkovský štít caur “Veverkov” kuluāru no ziemeļiem
6 Kristaps Liepiņš, Kristīne Liepiņa, Arnis Cīrulis, Māris Kuzmins, Agnese Kuzmina, Imants Kaldre, Mareks Meņšikovs Ala-Arča Boks Pa Dienvidu kori no Teketor pārejas
Izveidots 23 Novembris 2016
Skatīts: 1979
2017 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>